"Emilia Wojtyłowa, Matka Świętego Jana Pawła II"

Dwie uczennice naszej szkoły: Julia Kidoń i Aleksandra Knapczyk zdobyły wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie pt. "Emilia Wojtyłowa, Matka Świętego Jana Pawła II". Konkurs miał miejsce w Wadowicach 26 kwietnia 2024 roku.

uczennica szkoły odbierająca wyróżnienie za konkurs Emilia Wojtyłowa, Matka Świętego Jana Pawła II   uczennica szkoły odbierająca wyróżnienie za konkurs Emilia Wojtyłowa, Matka Świętego Jana Pawła II   uczennica szkoły odbierająca wyróżnienie za konkurs Emilia Wojtyłowa, Matka Świętego Jana Pawła II   uczennica szkoły odbierająca wyróżnienie za konkurs Emilia Wojtyłowa, Matka Świętego Jana Pawła II   uczennice szkoły wraz z innymi uczestnikami konkursu Emilia Wojtyłowa, Matka Świętego Jana Pawła II   uczennice szkoły wraz z innymi uczestnikami konkursu Emilia Wojtyłowa, Matka Świętego Jana Pawła II   nagroda wyróżnienie za konkurs Emilia Wojtyłowa, Matka Świętego Jana Pawła II"

(tekst: ks. Piotr Zioło)