DZIEŃ NAUCZYCIELA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ZUBRZYCY DOLNEJ

W dniu 13 października 2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Z tej okazji dzieci z klas VII i VIII pod przewodnictwem Pani Wioletty Galik przygotowały artystyczny program słowno-muzyczny pt. "Mój nauczyciel- mój mistrz." Mottem przewodnim tegorocznego przedstawienia były słowa Cyprian Kamila Norwida: "Wszystko, co wielkie, jest przez wielkie serce". Było ono formą podziękowania za trud, serce, nauczanie i wychowanie podkreślając rolę nauczyciela jak autorytetu, który motywuje daje przykład, pomaga realizować plany oraz osiągać sukcesy edukacyjne, ale i też te życiowe. Miłym akcentem akademii były życzenia i kwiaty od Samorządu Uczniowskiego .

Wszystkim nauczycielom, dyrekcji oraz pracownikom szkoły jeszcze raz życzymy wielu sukcesów zawodowych i osobistych, cierpliwości siły, nieustającej pasji oraz zadowolenia z wykonywanej pracy.

(tekst: Wioletta Galik)

uczniowie podczas akademii z okazji dnia nauczyciela   uczniowie podczas akademii z okazji dnia nauczyciela   pięć uczennic podczas akademii z okazji dnia nauczyciela   uczniowie podczas akademii z okazji dnia nauczyciela   nauczyciele emeryci i uczniowie podczas akademii z okazji dnia nauczyciela   przedstawiciele Rady Rodziców, Dyrektor i uczniowie podczas akademii z okazji dnia nauczyciela   tort z okazji dnia nauczyciela