Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek 24 czerwca po mszy świętej wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się na szkolnej sali gimnastycznej, aby zakończyć rok szkolny 2021/2022.

Najpierw po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiło przekazanie sztandaru przez poczty sztandarowe, a następnie pani Dyrektor odczytała list Wójta Gminy Jabłonka skierowany do nauczycieli, pracowników oświaty, uczniów i rodziców z okazji kończącego się roku szkolnego.

W dalszej części pani Dyrektor wraz z wychowawcami wręczyła uczniom z najwyższymi wynikami w nauce nagrody rzeczowe oraz stypendia. Po spotkaniu na sali gimnastycznej uczniowie udali się do swoich klas, gdzie z rąk wychowawców odebrali świadectwa szkolne.